Zaplo půjčka

Do výplaty zbývá už jen několik dnů a na dveře zaťuká nepříjemný problém, který si žádá okamžité řešení v podobě zaplacení. Může se jednat o poruchu na vozidle, nutnost zakoupit zdravotnické potřeby nebo potřeba nové pračky či lednice. Dokonce vám může chybět na doplacení dovolené nebo každoročního vyúčtování. Sami vidíte, že moderní doba předkládá celou řadu nepříjemných záležitostí a komplikací, které není radno odkládat a to jsme z daleka nevyjmenovali vše.

5
Inforamce o půjčce
Možnost půjčit
1 000 Kč - 15 000 Kč
Doba splácení
7 dní - 30 dní
Typ půjčky
nebankovní
Způsob vyplacení
na účtu do 15 minut
Splácení
jednorázově na konci
První půjčka zdarma do
8 000 Kč
Specifika
První půjčka zdarma
ano
Půjčka bez ručitele
ano
Půjčka bez kontroly registrů
ano
Půjčka se záznamem v rejstříku trestů
ano
Půjčka bez doložení příjmů
ano
Půjčka pro nezaměstnané
ne
Půjčka s exekucí
ne
Požadavky na získání
Věk min. 18 let
Občanský průkaz
Bankovní účet
Chci tuto půjčku

V minulosti bylo jedinou šancí se svěšenou hlavou navštívit své přátele a požádat o půjčku je. Dnes už to nutné opravdu není. Vaše dluhy mohou zůstat v anonymitě, stačí využít krátkodobé půjčky od společnosti Zaplo a vyřešit tak jakékoliv potíže. Nebankovní společnost nabízí krátkodobé úvěry na cokoliv bez prokazování příjmu, či nahlížení do centrálního registru neplatičů.

Jak si od Zaplo půjčit

Vše je velmi jednoduché, pokud patříte mezi úplně nové klienty, výše první půjčky se bude pohybovat do maximální limitní výše 8 tisíc se splatností do 30 dnů. Jako úplně nový klient bude tato první půjčka bezúročná, alespoň si vyzkoušíte služby a následně se sami rozhodnete, jestli budete se Zaplem spolupracovat i nadále. Teprve až posléze se vám limit navýší až k 15 000 Kč.

Zapůjčení peněz probíhá formou online formuláře přímo na webových stránkách, kde si sami určíte, kolik finančních prostředků potřebujete. Nejdříve je nutné si vytvořit účet za pomocí jednoduché registrace do systému. Celý registrační proces vám nezabere více jak několik málo minut, následně se vám otevře cesta k opravdu rychlým penězům.

Žádost o úvěr je nutné potvrdit zasláním okopírované fotografie občanského průkazu, rovněž musíte zaslat verifikační poplatek ve výši 1 Kč. Jakmile dokončíte všechny výše uvedené nezbytnosti, máte rychlou půjčku na dosah ruky. Během několika okamžiků vám přijde e-mail nebo SMS s informací o schválení půjčky, pak jsou finanční prostředky zaslány na vámi zvolený bankovní účet, přes který přišla verifikační platba.

Hlavní výhody půjčky Zaplo

Hlavní výhodou půjčky Zaplo je benevolentní přístup k samotným klientům. V případě, že patříte mezi úplně nové klienty, můžete získat zcela bezúročnou půjčku, tedy za předpokladu, že jí včas splatíte. Webové rozhraní vámi vytvořeného profilu je přehledné a navíc v něm získáte okamžitý přístup k důležitým informacím o vašich půjčkách, dosavadních úvěrech, fakturách a v neposlední řadě i nových nabídkách.

Společnost Zaplo patří mezi důvěryhodné poskytovatele půjček, jelikož již čtyři roky figuruje na trzích po celém světě. Půjčka je navíc bezúčelová, takže jí můžete použít i ke splacení jiného úvěru, u kterého vám v brzké době končí poslední termín splatnosti.

Vyplnit žádost o půjčku
Jak získat půjčku
  1. Vyplňte online žádost
  2. Počkejte na vyhodnocení
  3. Peníze budou převedeny na váš účet
TOPlist TOPlist Pocitadlo.sk NAVRCHOLU.cz