Zaimo půjčka

Zaimo je klasickou nebankovní společností, která se v nabídkách svých úvěrů drží hlavně v nižších částkách. Konkrétně nabídne sumy, které začínají na hodnotě 1 000 Kč, ale končí na částce až 25 000 Kč. Ty jsou následně kombinovatelné s počtem splátek. Nejmenší počet splátek jsou 3, zatímco ten největší počet je 12. Samozřejmě se jedná o měsíční splátky, což znamená, že v případě nejdelší lhůty budete vybranou půjčku splácet po dobu jednoho roku.

4
Inforamce o půjčce
Možnost půjčit
1 000 Kč - 25 000 Kč
Doba splácení
30 dní - 1 rok
Typ půjčky
nebankovní
Způsob vyplacení
na účet do 15 minut
Splácení
měsíčně
Specifika
První půjčka zdarma
ne
Půjčka bez ručitele
ano
Půjčka bez kontroly registrů
ano
Půjčka se záznamem v rejstříku trestů
ano
Půjčka bez doložení příjmů
ano
Půjčka pro nezaměstnané
ano
Půjčka s exekucí
ano
Požadavky na získání
Věk min. 18 let
české státní občanství
Mobilní telefon a email
Bankovní účet
Chci tuto půjčku

Nutná je registrace

Pokud se podíváme na podmínky, které je třeba splnit, tak mezi základní patří plnoletost, stejně jako tuzemský doklad totožnosti, tuzemské občanství a trvalé bydliště na území České republiky.  Pokud je s půjčkou něco spojeno, tak i fakt, že Zaimo nevyžaduje žádné potvrzení o vašem příjmu, stejně jako není během žádosti nahlíženo do bankovních, ani nebankovních registrů. Vše proběhne online, bez jakéhokoliv složitého papírování.

Pokud je však něco nutné, to je registrace. Tu je vhodné provést až po schválení půjčky. Ta vyžaduje zaslání korunového registračního poplatku. Ten slouží také k ověření platnosti vašeho bankovního účtu, jelikož právě na ten jsou následně odesílány finanční prostředky. Ty jsou neúčelové a tak je na každém žadateli, na co konkrétně je bude chtít využívat. Konkrétní účel nemusí sdělovat ani při žádosti, ani později při koupi zboží.

Rychlé zpracování je samozřejmostí

Pokud se může půjčka Zaimo něčím pyšnit, je to určitě tím, že dokáže vaši žádost zpracovat velmi rychle, stejně jako umí rychle poslat i peníze. Vše tak může být kompletně hotovo i do 12 minut od odeslání vaší žádosti a od výběru konkrétního úvěrového produktu. Pokud jste již ověřeným uživatelem, může být čekající doba na váš úvěr nižší, než 2 minuty. I proto lze půjčku využívat nejenom jako úvěr klasický, ale i v případě finančních komplikací.

Flexibilita splátek

Jakmile je úvěr schválen a smlouva je z vaší strany potvrzena – přijde na email, je samozřejmě vaší povinností postupně splácet získanou částku. Zde je třeba držet se splátkového kalendáře, ale mimo to umožní Zaimo i flexibilnější splácení. Mezi tuto možnost se řadí například to, že úvěr splatíte dříve, a to nejenom v jeho celkové zbývající hodnotě, ale také že ho splatíte jenom částečně.

Jaké jsou úrokové sazby?

Ty začínají na hodnotě již 8 procent, ale mohou se v závislosti na konkrétní půjčce výrazně navýšit. Konkrétní úvěr a úrokovou sazbu si jako klienti vybíráte v poslední fázi vaší žádosti, přičemž je třeba počítat s tím, že běžné RPSN se může vyšplhat až na hodnotu okolo 80 procent.

Vyplnit žádost o půjčku
Jak získat půjčku
  1. Vyplňte online žádost
  2. Počkejte na vyhodnocení
  3. Peníze budou převedeny na váš účet
TOPlist TOPlist Pocitadlo.sk NAVRCHOLU.cz