VitaCredit půjčka

V případě, že vám nechtějí půjčit určitý obnos v tradiční bankovní instituci nebo nechcete procházet složitým systémem kontrol a byrokratickým postupem, můžete požádat o úvěr nebankovní společnost Vitacredit s působností po celém území České republiky. Na trhu se objevuje celá řada společností a nebankovních poskytovatelů krátkodobých půjček před výplatou. Ve většině případů nedostanete více jak 50 tisíc korun.

4
Inforamce o půjčce
Možnost půjčit
50 000 Kč - 1 880 000 Kč
Doba splácení
1 rok - 15 let
Typ půjčky
nebankovní
Způsob vyplacení
na účet
Splácení
měsíční
Lze komplet vyřídit online
ano
Specifika
První půjčka zdarma
ne
Půjčka bez ručitele
ano
Půjčka bez kontroly registrů
ne
Půjčka se záznamem v rejstříku trestů
ano
Půjčka bez doložení příjmů
ano
Půjčka pro nezaměstnané
ano
Půjčka s exekucí
ano
Požadavky na získání
Věk min. 18 let
Nemovitost jako zástavu půjčky
Bankovní účet
Chci tuto půjčku

Pokud jsou vaše požadavky vyšší zaměřte se na zajímavé produkty společnosti Vitacredit a zaměřte se na produkty, které jsou vhodné jak pro fyzické osoby, tak i společnosti nebo klienty s OSVČ. V dnešním světě je těžké nalézt vhodného poskytovatele, který vám zapůjčí peníze ve výhodné úrokové sazbě bez skrytých poplatků a to během několika pracovních dní. Pojďme se společně podívat z trochu bližší perspektivy na finanční produkty první záchrany od Vitacredit.

Úvěr TOP ručený nemovitostí

Úvěr pod názvem TOP od Vitacredit je půjčkou do maximální výše 1 880 000 Kč, kdy si sami nastavíte výší maximální měsíční splátky. Největším ročním nastavitelným rozsahem je období splátkového kalendáře na 15 let. Minimální úvěr v této kategorii je 50 000 Kč. Úroková sazba začíná na velice příjemných 9,9% s tím, že výše aktuální úrokové sazby se odráží od bonity klienta a samozřejmě na typu nemovitého zajištění. Jde tedy o vysoce flexibilní a zároveň individuální půjčku bez jakýchkoliv skrytých poplatků. Tento úvěr se zajišťuje výhradně vlastní nemovitostí nebo majetkem třetích osob.

Nejpopulárnější úvěr Standard na cokoliv

Absolutně nejpoptávanějším úvěrem je půjčka Standard, která je na cokoliv od částky 50 000 Kč až do bezlimitní 50% výše hodnoty zastavené nemovitosti. Zápůjčku je možné splácet od jednoho roku až do 15 let. Nezáleží na tom v jaké části republiky se nemovitost nachází. Veškeré právní úpravy, odhad a podpis smlouvy vám nezabere více jak jeden týden. Celá půjčka je tak jednou z nejrychlejších na trhu a to bez skrytých poplatků. O půjčku lze zažádat tím nejmodernějším způsobem a to online. Stačí mít tedy přístup k internetovému připojení nebo zavolat na bezplatnou linku společnosti. Zároveň se jedná o bezúčelový úvěr, kde se vás společnost neptá na žádné z vašich důvodů, které vedou k půjčce.

Konsolidace půjček

Přerůstají vám úvěry přes hlavu nebo jen potřebujete snížit aktuální měsíční splátku? Poptejte se po produktu, který nese označení konsolidace půjček. Spočítejte si sami přes moderní aplikaci na stránkách společnosti Vitacredit, na kolik vás měsíční splátka přijde. Spojte své úvěry v jeden a plaťte méně. Výsledná dlužná částka se rozdělí do více měsíců a tím se vám sníží výsledná splátka. Sloučit si tak můžete závazky u splátkových i úvěrových společností nebo dokonce i hypotéku. Sloučit můžete i jednotlivé splátky všech členů vaší rodiny. Mějte tak své finance pod lepším dohledem. Uzavření smlouvy je bez skrytých poplatků.

Vyplnit žádost o půjčku
Jak získat půjčku
  1. Vyplňte online žádost
  2. Počkejte na vyhodnocení
  3. Peníze budou převedeny na váš účet
TOPlist TOPlist Pocitadlo.sk NAVRCHOLU.cz