Půjčky online

Nejlepší bankovní i nebankovní půjčky online v přehledném srovnání. Nenaleťte už nikdy podvodníkům!

zena
  • srovnáváme pouze seriózní společnosti
  • podáváme detailní informace o půjčkách
  • sjednání půjček online během několika minut
  • zkušenosti uživatelů s jednotlivými půjčkami
  • píšeme o lidech, kteří se dostali do špatné finanční situace a jak se z ní dostali

Vraťme se o několik desítek let do minulosti a připomeňme si omezené možnosti tamních klientů. Cesta k půjčce byla možná jen za předpokladu, že máte vytvořený účet v jakékoliv bankovní společnosti figurující na českém trhu. Navíc vám na konto musela chodit výplata nebo jiný pravidelný příjem. Rovněž se zohledňovala doba a výše pravidelných měsíčních příjmů. Vše se prověřovalo, zkoumalo a pohlíželo se i na ty nejmenší chyby.

Tento byrokratický postup se s nástupem nabídek nebankovních společností pozvolna vytratil a dnes naleznete výhradně moderní přístup ke každému klientovi zvlášť. Žádné fronty, čekání, vše se dá vyřídit za pomocí internetového připojení 24 hodin v týdnu a to třeba i z vlaku nebo obchodního centra. Stačí jeden telefonát, SMS zpráva nebo vyplněný formulář a peníze vám společnost pošle na vámi uvedený bankovní účet. Víte však, jak si online půjčku vybrat?

Jak si půjčku online vybrat

Z průzkumů jasně vyplývá, že si čeští klienti z 50 procent své poskytovatele vybírají takřka náhodně, aniž by využili nezávislých srovnávačů půjček a kalkulačky výpočtu celkového přeplacení půjčky. Jde o fatální chybu, která se vám může prodražit i o několik desítek tisíc v závislosti na celkové výši zapůjčené částky. Srovnávač bankovních i nebankovních půjček vám během několika málo okamžiků představí nabídky od předních poskytovatelů. Výběr je tak zjednodušený a díky základním indiciím kliknete na vámi zvolený úvěr a půjčku si sjednáte online.

Zásady při výběru půjčky online

Zásadní tři body vedoucí k výběru nejvýhodnější online půjčky? Je to jednoduché – nejdříve porovnejte ve srovnávači půjček, následně vyhodnoťte a posléze se rozhodněte. Základním předpokladem úspěšného výběru je porovnání konkurenčních nabídek. Nikdy nedávejte na prvního poskytovatele, na kterého narazíte.

Rovněž se zaměřte na takové instituce, které se na danou oblast půjček preferují. V případě, že naleznete společnost s krátkodobými půjčkami, která se okrajově zabývá půjčkami s nutností zástavy nemovitosti, určitě naleznete mnohem výhodnějšího poskytovatele půjček s vysoko limitními úvěry. Porovnávejte tedy půjčky se stejnými parametry a zaměřením. Rovněž zadejte stejnou částku a dobu splácení. Tímto způsobem se velmi brzy dostanete ke svým odpovědím.

Po nalezení nejlepší nabídky

Pokud využijete srovnávače půjček, vždy si platnost nabídky u dané společnosti ověřte. Nikdo vám nezaručí aktuálnost nabídky. Jednotlivé podmínky se u nebankovních i bankovních institucí neustále mění, proto se před uzavřením či podáním žádosti ujistěte, že jde o čerstvé informace. Půjčku online si můžete rovnou sjednat přes srovnávač, který vás převede na vybrané webové stránky daného poskytovatele.

TOPlist TOPlist Pocitadlo.sk NAVRCHOLU.cz