Provident půjčka

Vzpomeňme si na doby minulé, kdy jediná možnost zapůjčení peněz probíhala přes osobní žádost u vašich známých, kamarádů, rodiny a přátel. Naštěstí tato doba pominula a vy již nemusíte veřejně přiznávat, že jste nevyšli s výplatou, nebo že si nedokážete našetřit a překvapil vás nečekaný výdaj. Stejně tak již nemusíte vysvětlovat, že si chcete půjčit na dovolenou, na kterou by si například vaši kamarádi nepůjčili. Dnes probíhá vše v naprosté anonymitě.

Hotovost je, pokud chcete, doručena přímo domů a splátky jsou vybírány také u zákazníka doma.

4
Inforamce o půjčce
Možnost půjčit
4 000 Kč - 80 000 Kč
Doba splácení
0.9 let - 1.9 let
Typ půjčky
nebankovní
Způsob vyplacení
na účet, hotově
Splácení
volitelné
Specifika
První půjčka zdarma
ne
Půjčka bez ručitele
ano
Půjčka bez kontroly registrů
ano
Půjčka se záznamem v rejstříku trestů
ano
Půjčka bez doložení příjmů
ne
Půjčka pro nezaměstnané
ne
Půjčka s exekucí
ano
Požadavky na získání
Věk min. 18 let
Občanství ČR i jiné
Bankovní účet
Chci tuto půjčku

Společnost Provident vám dá peníze bez jakýchkoliv otázek ihned po podpisu smlouvy. Na trhu s nebankovními úvěry jde o jednoho z nejsilnějších hráčů v támci celé České republiky.Nezáleží na tom, jestli se vám porouchalo auto nebo se vám líbá Last minute dovolená za tabulí skla ve výloze. Stačí přejít na internetové stránky poskytovatele a vyplnit velice jednoduchý online formulář. V případě, že vás vyplňování nebaví, zavolejte přímo do klientského centra.

Jak si peníze půjčit

Společnost Provident jde ve stopách nároků moderního klienta. Díky této strategii nemusíte hledat ručitele a dokonce vás nelimituje ani pracovní úvazek za minimální mzdu. Jednoduše si otevřete internetové stránky poskytovatele úvěrů a vyplňte velice jednoduchý online formulář nebo zavolejte do klientského centra, kde s vámi celý postup projdou. Jakmile odešlete vyplněnou žádost, během několika málo hodin se vám osobně ozve obchodní zástupce a domluví se s vámi na schůzce dle vámi vyhovujícího termínu. K osobní schůzce si připravte doklady na doložení příjmu za poslední tři kalendářní měsíce a nezapomeňte si připravit platný občanský průkaz. Ihned na to s vámi bude uzavřena smlouva o zápůjčce. Peníze vám můžou být vyplaceny tradiční cestou na bankovní účet nebo přímo na ruku.

Provident půjčka je především o rychlosti

Nebankovní společnost Provident si je moc dobře vědoma toho, že žadatele o půjčku tlačí čas. V drtivé většině případů potřebuje své peníze okamžitě a dalo by se říci, že už včera bylo pozdě. Právě z těchto důvodů se zde nesetkáte s žádnou zbytečnou administrativou a peníze vám budou zaslány téhož dne, v některých případech dokonce i do několika hodin. Nemusíte vůbec nikam chodit, vše může proběhnout u vás doma.

Hlavní výhody půjčky Provident

Půjčka Provident je poskytována od 4 000 Kč až do výš 80 000 Kč a to s maximální splatností 100 týdnů. Splátky a dobu splatnosti si nastavíte dle vlastního uvážení a možností. Garance získání peněz na ruku je do 48 hodin, kdy vás navštíví obchodní zástupce společnosti kdekoliv si budete přát. Dokonce nemusíte prokazovat účel půjčku. Použití finančních prostředků je zcela ve vaší režii. Bez jakýchkoliv otázek nebo dalšího zbytečného papírování. Půjčka je samozřejmě bez jakýchkoliv skrytých poplatků.

Vyplnit žádost o půjčku
Jak získat půjčku
  1. Vyplňte online žádost
  2. Počkejte na vyhodnocení
  3. Peníze budou převedeny na váš účet
TOPlist TOPlist Pocitadlo.sk NAVRCHOLU.cz