Perfect Money půjčka

Poskytovatel půjček Perfect-money spadá do segmentu mikropůjček, díky čemuž lze naplno využívat výhod, které nabízí. Tou největší je určitě možnost získat první půjčku zcela zdarma. Je jenom na vás, kolik si zvolíte, a to v rámci plné škály toho, co Perfect-money nabídne. Tou nejnižší částkou je suma 1 000 Kč, zatímco tou nejvyšší je částka 5 000 korun českých. Přesně tolik, o kolik si požádáte, samozřejmě také vrátíte. A to ve zvolený termín splatnosti. Půjčka Perfect-money se totiž vrací jednorázově, a to ve lhůtě, kterou si zvolíme. Na výběr máme ze tří možností, a to buď 14, 21 nebo také 28 dní. Následně už stačí vyplnit online formulář a počkat na schválení.

4
Inforamce o půjčce
Možnost půjčit
1 000 Kč - 5 000 Kč
Doba splácení
7 dní - 28 dní
Typ půjčky
nebankovní
Způsob vyplacení
na účet do 15 minut
Splácení
volitelné
Specifika
První půjčka zdarma
ano
Půjčka bez ručitele
ano
Půjčka bez kontroly registrů
ano
Půjčka se záznamem v rejstříku trestů
ano
Půjčka bez doložení příjmů
ano
Půjčka pro nezaměstnané
ne
Půjčka s exekucí
ne
Požadavky na získání
Věk min. 18 let
Občanský průkaz
Nebýt v exekuci
Bankovní účet
Chci tuto půjčku

S jakými poplatky je Perfect-money půjčka spjata?

Pokud nemáme možnost získat první půjčku bezplatně, je třeba počítat s poplatky, které zde suplují klasické úrokové sazby. Ty se odvíjejí od toho, kolik konkrétně si půjčíme. Pokud se budeme držet nejníže, je takovým poplatkem rovná stokoruna. Tím nejvyšším ale může být i částka 1 200 Kč. To se samozřejmě týká klasické žádosti, jelikož další poplatky mohou být účtovány ve chvíli, kdy chceme termín prodloužit. V takovém případě jsou za každé prodloužení účtovány poplatky shodné s tím, jako při prvotní žádosti.

Jaké podmínky je třeba splnit?

Ačkoliv je Perfect-money spjata s malými částkami, podmínky získání jsou lehce složitější. A to hlavně proto, že jako nový žadatel musíte vyplnit, podepsat a nechat ověřit reálnou tištěnou smlouvu. Jedině tak máte možnost peníze získat. U následných žádostí samozřejmě smlouvy potřeba nejsou.

Žádost má však i své výhody, a to třeba takové, že není třeba ručitel ani ručení, stejně jako není nutné dokládání výše vašeho příjmu, nebo není nahlíženo ani do bankovních, ani do nebankovních registrů. Hlavními podmínkami tak zůstává plnoletost a svéprávnost, tuzemské občanství a platný občanský průkaz a také jistotu určitého příjmu, ze kterého bude úvěr splacen. Další důležitou podmínkou je poté i to, že jako žadatelé nemáme mnoho jiných úvěrů, které náš rozpočet zatěžují, nebo i podmínka toho, že nemáme exekuci. Tímto způsobem ctí Perfect-money hlavně kodex odpovědného půjčování.

Jak dlouho trvá vyřízení?

Vše samozřejmě závisí také na vaší součinnosti a na to, za jak dlouho zašlete podepsanou smlouvu. Co naopak není třeba zasílat, to jsou různé registrační a další poplatky. Peníze následně získáte na váš bankovní účet, a to z účtu Fio banky. Nejčastěji v den, kdy společnosti Perfect-money obdrží vaši podepsanou smlouvu. U ověřených klientů je to v den, kdy si o peníze klasicky zažádá, a to prostřednictvím online formuláře. Tedy pokud je žádost učiněna do 12:00.

Vyplnit žádost o půjčku
Jak získat půjčku
  1. Vyplňte online žádost
  2. Počkejte na vyhodnocení
  3. Peníze budou převedeny na váš účet
TOPlist TOPlist Pocitadlo.sk NAVRCHOLU.cz