Netcredit půjčka

Společnost Netcredit je poskytovatelem, který se zaměřuje na nabídku skutečně jednoduchých půjček. Ty je možné získat bez ručitele, bez ručení majetkem, stejně jako bez složitého procesu žádosti, ale i schválení. Základní sumou, o kterou je možné si požádat, je částka 1 000 korun českých. Maximální suma, kterou Netcredit nabídne, je částka 12 000 korun českých. Důležité je však dodat, že toto maximum je určeno pouze opakovaným klientům. Pokud si žádáme poprvé, je pro nás určena jenom maximální výše 6 000 Kč.

5
Inforamce o půjčce
Možnost půjčit
1 000 Kč - 12 000 Kč
Doba splácení
1 dní - 30 dní
Typ půjčky
nebankovní
Způsob vyplacení
na účet do 15 minut
Splácení
jednorázově na konci
Specifika
První půjčka zdarma
ano
Půjčka bez ručitele
ano
Půjčka bez kontroly registrů
ne
Půjčka se záznamem v rejstříku trestů
ne
Půjčka bez doložení příjmů
ano
Půjčka pro nezaměstnané
ne
Půjčka s exekucí
ne
Požadavky na získání
Věk min. 18 let
Občanský průkaz
Stálý finanční příjem
Bankovní účet
Nebýt v exekuci
Chci tuto půjčku

Zvolená suma je poté kombinovatelná s termínem splatnosti, který je v rozmezí od jednoho do třiceti kalendářních dní. Od zvoleného data a částky se následně odvíjejí i úroky. Ty jsou pevně dány, a to konkrétní částkou. Ty nejmenší mohou být i bezplatné, a to v případě, kdy si žádáme poprvé, a to o částku do 4 500 Kč. V tomto případě nám totiž Netcredit nabídne možnost získat první půjčku zcela zdarma.

Jaké jsou poplatky?

Pokud půjčku zdarma nevyužijeme, je nutno počítat s tím, že se neobejdeme bez poplatků. Ty nejnižší, které se k půjčce vážou, mohou být 750 Kč, přičemž ty nejvyšší dosahují částek i 3 000 korun českých. Důležité je také zmínit, že bez poplatku se neobejde ani prodloužení termín splatnosti. Zde je nejmenším poplatkem suma 200 korun českých a tím největším poměrně vysokých 3 600 Kč. Samozřejmě dané prodloužení volíme ve chvíli, kdy nejsme schopni půjčku splatit.

Jaké podmínky je třeba splnit?

Požadavky na úvěr jsou poměrně náročné, jelikož kromě tuzemského občanství s trvalým pobytem je třeba mít také stálý příjem ze zaměstnání nebo podnikání. Dále je nutné mít mobilní telefon a tuzemský bankovní účet. Co naopak mít nesmíme, to je exekuce, nebo podanou žádost o oddlužení. Co naopak nevadí, to jsou registry. Dodat ale musíme to, že ačkoliv je vyžadován příjem, není přímo ověřován a tak ho není nutné ani dokládat.

Co naopak nutné je, to je ověření bankovního účtu, a to zasláním haléřového poplatku na některý z účtů společnosti Netcredit. Tento poplatek ale slouží i jako online souhlas se smlouvou, což musí být uvedeno i v textu pro příjemce. Poté se už plně rozběhne schvalovací proces, který nemusí trvat déle, než několik minut. Informace o tom, zda byla vaše žádost schválena nebo ne, obdržíte jak prostřednictvím emailu, tak i prostřednictvím SMS zprávy na váš mobilní telefon. V tu chvíli jsou také odesílány peníze. Jakmile je obdržíte, je jenom na vás, jak je využijete. Poskytované úvěry jsou totiž neúčelové a tak nejste omezováni v ničem, ani v tom, že je třeba dokládat případné faktury.

Vyplnit žádost o půjčku
Jak získat půjčku
  1. Vyplňte online žádost
  2. Počkejte na vyhodnocení
  3. Peníze budou převedeny na váš účet
TOPlist TOPlist Pocitadlo.sk NAVRCHOLU.cz