Kredito24 půjčka

Každým dnem se může objevit nečekaný výdaj. Když vám zaťuká na dveře po výplatě, dá se to ještě ustát se ctí, horší moment přichází, když je zapotřebí opravit automobil před výplatou. Pro přesně takové chvíle je na trhu možnost zápůjčky od společnosti Kredito24, která garantuje opravdu rychlé zaslání peněz. Ve své podstatě to vypadá tak, jako byste dostal peníze přímo na ruku. Na trhu se objevuje celá řada nebankovních poskytovatelů úvěrů a krátkodobých půjček, kteří slibují rychlé vyřízení do několika vteřin, ovšem následně se dozvíte, že vám peníze zašlou až do dvou pracovních dnů. Když si tedy požádáte v pátek, peníze můžete dostat až v úterý. Moderní doba si však žádá mnohem rychlejší řešení finanční výpomoci a tu poskytuje společnost Kredito24.

4
Inforamce o půjčce
Možnost půjčit
1 000 Kč - 15 000 Kč
Doba splácení
1 dní - 30 dní
Typ půjčky
nebankovní
Způsob vyplacení
na účet
Splácení
volitelné
Délka vyřízení
15 minut
Specifika
První půjčka zdarma
ne
Půjčka bez ručitele
ano
Půjčka bez kontroly registrů
ano
Půjčka se záznamem v rejstříku trestů
ano
Půjčka bez doložení příjmů
ano
Půjčka pro nezaměstnané
ano
Půjčka s exekucí
ano
Požadavky na získání
Věk min. 18 let
Občanský průkaz a 2. průkaz totožnosti
Bankovní účet
Chci tuto půjčku

Půjčka od Kredito ihned

Společnost nabízí výhradně drobné půjčky do maximální výše 15 000 Kč se splatností do 30 dnů. Pokud si zažádáte o půjčku v této výši s maximální možnou dobou splatnosti úvěru, přeplatíte pouze 4 500 Kč. Peníze vám díky spolupráci s partnery vyplaceny okamžitě. Ve své podstatě jde o online půjčku na ruku bez jakýchkoliv průtahů a dalších nesmyslných byrokratických postupů. Hlavní výhodou je plně automatizovaný systém schvalování žádostí. V průměru je úvěr schválen do 1 minuty a 30 vteřin.

Nemusíte dokládat žádné příjmy

Hodně potencionálně slušných klientů si nemohou u své bankovní instituce peníze zapůjčit, jelikož nemají možnost doložit výši pravidelného měsíčního výdělku. Do této kategorie lidí mohou patřit studenti, nezaměstnaní, živnostníci, nebo dokonce ti, kteří pracují pro své zaměstnavatele na černo či jen na dohodu. Půjčka Kredito24 je v tomto ohledu vysoce benevolentní a poskytuje finanční výpomoc opravdu široké základně potencionálních žadatelů o půjčku. Vše je velmi jednoduché. O půjčku můžete požádat tradiční cestou přes webové stránky společnosti nebo přes speciální aplikaci umístěnou na světoznámé sociální síti Facebook. V případě, že se stanete pravidelným klientem, požádáte ještě jednodušeji a to přes svůj vytvořený profil.

Jak půjčku od Kredito24 mohu splatit

Nezáleží na tom, jestli jste si od společnosti Kredito24 vzali úvěr na auto, SMS půjčku, nebankovní půjčku, půjčku bez ručitele nebo spotřebitelský úvěr. Všechny tyto finanční produkty podléhají stejnému postupu splacení. Pokud vás zajímá, jakým způsobem se úvěr u společnosti Kredito24 splácí, přihlaste se do svého vytvořeného profilového účtu, vytvořeném přímo na webových stránkách poskytovatele krátkodobých úvěrů Kredito24. Vše funguje za pomocí platební brány The Pay, která vám zcela automaticky vygeneruje platební pokyny, nebo za pomocí platební karty. Částku můžete rovněž zaslat do jedné ze tří bank, kde má společnost vytvořený vlastní bankovní účet.

Vyplnit žádost o půjčku
Jak získat půjčku
  1. Vyplňte online žádost
  2. Počkejte na vyhodnocení
  3. Peníze budou převedeny na váš účet
TOPlist TOPlist Pocitadlo.sk NAVRCHOLU.cz