Kouzelná půjčka

Potřeba peněz je neodmyslitelnou součástí našich životů. I přes to, že s penězi umíte hospodařit a nepatříte mezi rozhazovačné spoluobčany, mohou se sejít nejrůznější poplatky z více oblastí a náhle zjistíte, že by se vám hodila půjčka.

4
Inforamce o půjčce
Možnost půjčit
1 000 Kč - 50 000 Kč
Doba splácení
2 dní - 30 dní
Typ půjčky
nebankovní
Způsob vyplacení
do 1 hodiny
Splácení
jednorázově na konci
Specifika
První půjčka zdarma
ne
Půjčka bez ručitele
ano
Půjčka bez kontroly registrů
ne
Půjčka se záznamem v rejstříku trestů
ne
Půjčka bez doložení příjmů
ne
Půjčka pro nezaměstnané
ne
Půjčka s exekucí
ne
Požadavky na získání
Věk min. 18 let
Občanský průkaz a 2. průkaz totožnosti
Doložený pravidelný finanční příjem
Bankovní účet
Bez záznamu v registru dlužníků
Chci tuto půjčku

V případě, že se dostanete do situace, kdy je zapotřebí popřemýšlet o vhodném poskytovateli krátkodobých úvěrů bez zbytečných byrokratických povinností, zaměřte se na nebankovní půjčku zvanou kouzelná půjčka. Její hlavní předností je maximální dostupnost, okamžité vyřízení a naprostá absence jakýchkoliv osobních schůzek. Své peníze dostanete rychle na svůj účet a nikdo se vás neptá, na co finanční prostředky ve skutečnosti potřebujete. Je to pouze na vás.

Jak si kouzelnou půjčku sjednat

Kouzelná půjčka není tradičním bankovním úvěrům podobná takřka v žádném bodě. Její sjednání je rychlé. Celý proces zvládne opravdu každý. Vše probíhá prostřednictvím internetového připojení z pohodlí domácí atmosféry. Stačí vyplnit velice jednoduchý online formulář a do jedné hodiny od vyplnění se dozvíte schvalovací odpověď a následně na to budou peníze zaslány na vámi uvedený bankovní účet.

Podmínky krátkodobého úvěru si nastavíte zcela sami podle svých individuálních možností. Celá půjčka je samozřejmě bez skrytých poplatků, takže vždy přesně víte, kolik budete platit, jak dlouho a o kolik půjčku přeplatíte.

Podmínky pro sjednání půjčky

Hlavní podmínkou pro sjednání půjčky je řádně vyplněná a odeslaná online žádost o půjčku. V neposlední řadě je nutné ověřit vaše telefonní číslo. Kouzelná půjčka si navíc kontroluje vaší dosavadní bonitu ohledně toho, jestli proti vám není vedeno exekuční řízení nebo nejste v insolvenci nebo konkurzu.

Výhody kouzelné půjčky

Mezi hlavní výhody kouzelné půjčky patří opravdu rychlé sjednání. Od schválení zaslané online žádosti získáte do 60 minut své peníze na vámi uvedený bankovní účet. Další nespornou výhodou je výše první půjčky pro úplně nové klienty. Společnost Kouzelná půjčka vám na první seznámení se službou zapůjčí až 10 000 Kč.

V případě, že dodržíte všechny důležité zásady týkající se splacení úvěru získáte možnost zapůjčení až 50 000 Kč. O peníze můžete díky modernímu přístupu požádat prakticky odkudkoliv, kde je internetové připojení. Veškerá komunikace probíhá skrze virtuální médium. Žádné zbytečné schůzky, byrokracie a další nesmyslné papírování, které můžeme znát z tradičních bankovních půjček.

Nemusíte nikam chodit a podepisovat smlouvu. Dokonce nemusíte platit žádné skryté poplatky. Celý proces je pevně stanoven čitelnou dohodou. Vy si zapůjčíte a ihned víte o kolik celou půjčku přeplatíte. Sjednejte si i vy jednu z nejvýhodnějších online půjček na českém finančním trhu, a to zcela bez jakéhokoliv rizika.

Vyplnit žádost o půjčku
Jak získat půjčku
  1. Vyplňte online žádost
  2. Počkejte na vyhodnocení
  3. Peníze budou převedeny na váš účet
TOPlist TOPlist Pocitadlo.sk NAVRCHOLU.cz