Home Credit půjčka

CreditPortal půjčka je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností CreditPortal a.s.. Každý žadatel může bez ručitele získat 500 Kč až 30 000 Kč. Doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 5 dní až 30 dní. Půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv potřebujete. Roční úroková sazba nákladů (RPSN) je od 9090,00 %, liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti (údaj je tedy orientační)

3
Inforamce o půjčce
Možnost půjčit
10 000 Kč - 180 000 Kč
Doba splácení
1 rok - 7 let
Typ půjčky
nebankovní
Způsob vyplacení
na účet, složenkou
Splácení
měsíční
Délka vyřízení
max 5 dní
Lze kompletně vyřídit online
ano
Možnost zrušit do 1 měsíce
ano
Specifika
První půjčka zdarma
ne
Půjčka bez ručitele
ano
Půjčka bez kontroly registrů
ne
Půjčka se záznamem v rejstříku trestů
ano
Půjčka bez doložení příjmů
ano
Půjčka pro nezaměstnané
ne
Půjčka s exekucí
ano
Požadavky na získání
Věk min. 18 let
Občanský průkaz a 2. průkaz totožnosti
Doložený pravidelný finanční příjem
české občanství
Chci tuto půjčku

Online půjčka

Žádost o online půjčku patří mezi nejrychlejší způsoby vůbec. Ke kladnému vyřízení žádosti vám postačí občanský průkaz a jakýkoliv druhý doklad totožnosti jako je pas, zbrojní pas, řidičský průkaz nebo popřípadě rodný list. Samozřejmě nesmíte zapomenout na číslo vašeho bankovního účtu a telefonní číslo zaměstnavatele. Žádost o půjčku vám nezabere více jak 15 minut a dokonce jí můžete do 30 dní naprosto zdarma vrátit. Home Credit online půjčka si své klienty prověřuje, proto se připravte na kontrolu výše vašich příjmů. Tímto způsobem můžete požádat o finanční prostředky od 10 000 Kč až do 180 000 Kč.

Půjčka přes telefon

Potřebujete si vyřídit finanční výpomoc přes svůj telefon? I takovou možnost Home Credit nabízí. Buď můžete přes telefon vyplnit jednoduchý online formulář nebo přímo zavolat na kontaktní linku společnosti. Hovor je bezplatný, takže se nemusíte bát žádného umělého natahování konzultace. Řekněte si o o peníze odkudkoliv, kde je signál.

Půjčka na poště

Společnost Home Credit umožňuje svým potencionálním klientům zápůjčku prostřednictvím všech pošt po celé České republice. Sjednání této půjčky je velmi pohodlné a především rychlé. Můžete požádat o hotovost od 10 000 Kč a to bez jakýchkoliv poplatků za předčasné splacení nebo sjednání a bez ručitele. Stačí si vzít pouze občanský průkaz a na vybrané poště požádat o půjčku ve výši od 10 do 180 tisíc. Pracovník pošty vám sdělí nezávazné předběžné vyjádření společnosti Home Credit a ve vámi zvolený termín vás kontaktuje pracovník Home Creditu. Následně si budete moct peníze vyzvednout přímo na poště.

Jak mohu půjčku splácet?

Nejpoužívanější a zároveň nejpohodlnější způsob se skrývá v nastavení trvalého příkazu, díky této strategii nezapomenete na žádnou splátku a vše proběhne dle předpokladů. Rovněž můžete využít tradičního způsobu a to poštovní poukázky, která vám bude každý měsíc zasílána. Tu pak jednoduše zaplatíte na poště. Nově se dá platit i na terminálech Sazky pomocí speciální kartičky. Tu stačí předložit obsluze u terminálu a ta podle ní zadá platbu. Jen připomeneme, že tuto platbu nelze provést na pobočkách České pošty.

Vyplnit žádost o půjčku
Jak získat půjčku
  1. Vyplňte online žádost
  2. Počkejte na vyhodnocení
  3. Peníze budou převedeny na váš účet
TOPlist TOPlist Pocitadlo.sk NAVRCHOLU.cz