Ferratum půjčka

Nepříznivá finanční situace je v dnešní uspěchané době takřka na denním pořádku. Drtivá většina občanů žije jak se říká od výplaty k výplatě. Jakmile se v takové situaci objeví nečekaný výdaj, okamžitě se dostáváme do nepříjemného problému, který si navíc žádá rychlé vyřešení. Pro tyto momenty se na trhu objevuje celá řada nebankovních poskytovatelů půjček, jejichž hlavním motem je rychlost vyřízení a maximální dostupnost pro majoritní část populace. V případě, že vám chybí několik málo tisíc před výplatou nebo vám nebyla včas proplacena faktura, můžete využít online půjčky Ferratum bez jakéhokoliv dokládání příjmů nebo ručitele. Díky této skutečnosti je půjčka připravena téměř pro každého.

5
Inforamce o půjčce
Možnost půjčit
500 Kč - 10 000 Kč
Doba splácení
5 dní - 45 dní
Typ půjčky
nebankovní
Způsob vyplacení
na účet do 15 minut
Splácení
jednorázově
Předčasné splacení
zdarma
Kompletní vyřízení online
ano
Specifika
První půjčka zdarma
ne
Půjčka bez ručitele
ano
Půjčka bez kontroly registrů
ano
Půjčka se záznamem v rejstříku trestů
ano
Půjčka bez doložení příjmů
ano
Půjčka pro nezaměstnané
ano
Půjčka s exekucí
ano
Požadavky na získání
Věk min. 21 let
Občanský průkaz a 2. průkaz totožnosti
Bankovní účet
Chci tuto půjčku

Krátkodobá půjčka do 10 000 Kč

Společnost Ferratum Bank přistupuje k zapůjčování peněz velice zodpovědně, na oplátku poskytuje zápůjčku do 10 000 Kč s velmi příznivou úrokovou sazbou. Právě tyto malé půjčky se stávají skvělou alternativou v řešení tradičních potíží v rodinném i osobním životě.

Půjčka s návratností od sedmi do 45 dní se dá vyřídit z pohodlí domácí atmosféry a je bez skrytých poplatků. Při vyplňování formuláře přesně víte, o kolik stanovenou částku přeplatíte. Žádný ručitel, poplatky za sjednání a peníze jsou zaslány okamžitě po schválení online formuláře.

Pro koho je půjčka vhodná

Společnost Ferratum Bank si své klienty nikterak neprověřuje. Dosavadní platební bonita je soukromá záležitost každého z vás. Jedná se o výhodný finanční produkt v podobě okamžité výpomoci při nečekaném výdaji. O krátkodobou půjčku může požádat kdokoliv, komu je více jak 21 let a není společnosti z předcházejících aktivit nic dlužen.

Jak o půjčku požádat

Podání žádosti o půjčku a její vyřízení je velice rychlé, stačí vyplnit jednoduchý online formulář. Vyberete si výši půjčky, dobu splatnosti a kliknete na Získat půjčku. Následně očekávejte SMS zprávu o schválení celého procesu či naopak. Tuto informativně laděnou zprávu dostanete během deseti minut.

Jak půjčku Ferratum prodloužit

Krátkodobé půjčky jsou ve většině případů naprosto bezpečné a jejich splacení mají žadatele pod svou kontrolou. Samozřejmě se může stát, že půjčku nebudete schopni splatit. Vyhněte se proto smluvním pokutám a jednoduše si splatnost sjednaného úvěru prodlužte. Získáte tak více času na splacení. Můžete využít hned několik možností, které Ferratum půjčka nabízí.

  • 60 dní splatnosti navíc – požádejte o 30 denní prodloužení splatnosti za smluvní poplatek. Této možnosti můžete využít celkem dvakrát.
  • Úplné odložení platby – jednoduše si prodlužte termín splátky online cestou nebo za pomocí SMS zprávy.

Ihned po zaslání online žádosti o prodloužení splátek nebo odložení získáte obratem odpověď i s termínem splacení manipulačního poplatku. V případě, že ho neuhradíte, žádost o prodloužení půjčky automaticky zaniká.

Vyplnit žádost o půjčku
Jak získat půjčku
  1. Vyplňte online žádost
  2. Počkejte na vyhodnocení
  3. Peníze budou převedeny na váš účet
TOPlist TOPlist Pocitadlo.sk NAVRCHOLU.cz