Creditportal půjčka

Na trhu s nebankovními půjčkami figuruje celá řada poskytovatelů. Když se tento segment rozvíjel, neexistovala takřka žádná konkurence a cíloví zákazník byl nakonec rád, když se mohl vyhnout bankovním společnostem a soukromá osoba mu peníze zapůjčila. Důvodů, které vás mohou dostat do nepříjemné a zároveň tíživé finanční situace je obrovské množství. Moderní doba společně se společností Creditportal přicházejí na trh s rychlou půjčkou, jejíž vyřízení vám nezabere více jak několik málo minut. Peníze vám navíc budou zaslány téměř okamžitě na unikátní produkt v podobě Blesk peněženka. Společnost Creditportal nabízí hned několik odlišných finančních produktů, vyberte si ten nejvhodnější korespondující s vašimi požadavky a aktuální situací.

3
Inforamce o půjčce
Možnost půjčit
500 Kč - 30 000 Kč
Doba splácení
5 dní - 30 dní
Typ půjčky
nebankovní
Způsob vyplacení
na účet
Splácení
volitelné
Půjčka novým zákazníkům max.
5 000 Kč
Specifika
První půjčka zdarma
ne
Půjčka bez ručitele
ano
Půjčka bez kontroly registrů
ne
Půjčka se záznamem v rejstříku trestů
ano
Půjčka bez doložení příjmů
ne
Půjčka pro nezaměstnané
ne
Půjčka s exekucí
ano
Požadavky na získání
Věk min. 18 let
Občanský průkaz a 2. průkaz totožnosti
Doložený pravidelný finanční příjem
Bankovní účet
Chci tuto půjčku

Rychlá půjčka a finská půjčka

Akciová společnost Creditportal nabízí svým klientům krátkodobé půjčky od 500 Kč až do 30 000 Kč. Tento typ půjčky je vhodný pro všechny typy klientů hledající pomocnou ruku s maximálním ohledem na rychlé vyřízení. Rychlá půjčka je navíc dostupná a bez zbytečného prověřování. Stačí vyplnit krátký online formulář a nastavit si výši půjčky společně s dobou splacení. Tento proces vám nezabere více jak několik málo minut. Služba v rámci zaslání peněz je u Creditportal opravdu velmi rychlá. Finská půjčka je rovněž krátkodobým úvěrem s 30 denní splatností s tím rozdílem, že se zápujčka vrací celá i s úroky najednou.

Půjčka od Creditportal pro podnikatele

Crediportal umožňuje si vypůjčit obnos od 500 Kč až do 30 000 Kč i podnikatelům. První půjčka probíhá do výše 5 000 Kč. Teprve až po ověření platební morálky se tato částka navýší k jejímu maximu. I tento typ půjčky je bez zbytečného administrativního postupu a vyřízen do několika minut.

Jak o půjčku zažádat

Celý proces žádosti o půjčku je velice jednoduchý. Stačí mít k dispozici telefon, na který vám přijde ověřovací kód. Společnost Creditportal nabízí hned několik možností jak o půjčku zažádat. Využít můžete tradičního online formuláře nebo do společnosti přímo zavolat a všechny potřebnosti vyřešit ústně.

Jak peníze získáte

Crediportal patří mezi jediné úvěrové společnosti, která svým klientům zasílá finanční prostředky opravdu okamžitě. Stačí vyplnit žádost a během několika minut si můžete peníze převzít. Ptáte se, jak je to možné? Creditportal úzce spolupracuje se sítí 191 čerpacích stanic EuroOil, kde si jako žadatel můžete peníze vyzvednout v závislosti na jejich otevírací době. Stejně tak je možné zažádat v libovolné trafice o platební kartu Blesk peněženka, kam vám budou peníze okamžitě přičteny. Nejzdlouhavější cestou je bezhotovostní převod na vámi zadaný bankovní účet. Vyřídit si peníze u Creditportal s ohledem na čas je velmi jednoduché.

Vyplnit žádost o půjčku
Jak získat půjčku
  1. Vyplňte online žádost
  2. Počkejte na vyhodnocení
  3. Peníze budou převedeny na váš účet
TOPlist TOPlist Pocitadlo.sk NAVRCHOLU.cz