CreditON půjčka

Společnost CreditOn spadá do segmentu mikropůjček, neboli půjček před výplatou. Její hlavní charakteristikou je to, že půjčky nabízí rychle a jednoduše. Částka, kterou žadatelům nabídne, začíná na hodnotě 500 Kč, ale z této se lze dostat na sumu podstatně vyšší, a to až na hodnotu 20 000 Kč. Ta je však určena pouze pro opakované žadatele, jelikož v rámci první žádosti je povoleným maximem pouze 8 000 Kč. Samozřejmě danou sumu lze následně kombinovat s termínem splatnosti, který může být v rozsahu 1 – 30 dní. Tím je pevně stanoveno datum, do kterého je třeba peníze vrátit.

5
Inforamce o půjčce
Možnost půjčit
500 Kč - 20 000 Kč
Doba splácení
1 dní - 40 dní
Typ půjčky
nebankovní
Způsob vyplacení
na účet do 15 minut
Splácení
volitelné
Specifika
První půjčka zdarma
ano
Půjčka bez ručitele
ano
Půjčka bez kontroly registrů
ano
Půjčka se záznamem v rejstříku trestů
ano
Půjčka bez doložení příjmů
ano
Půjčka pro nezaměstnané
ne
Půjčka s exekucí
ne
Požadavky na získání
Věk min. 23-55 let
Občanský průkaz
Doložený pravidelný finanční příjem - min 6000Kč/měs
Bankovní účet
Chci tuto půjčku

Pokud jako klient víte, že svou půjčku nezvládnete vrátit do daného termínu, je zde i možnost prodloužení. A to opět o lhůtu v rozmezí 1 – 30 dní. Důležité je však vědět, že tento termín je spojen také s nutností uhradit prodlužovací poplatek.

Jaké jsou podmínky získání?

Půjčka CreditOn má několik podmínek, v rámci kterých své úvěrové produkty nabízí. Prvními kritérii je nutnost věkového rozmezí 18 – 75 let a také nutnost tuzemského státního občanství. Dále je třeba mít účet vedený v tuzemské bance, vlastnit mobilní telefon a aktivní připojení k internetu. Poslední podmínkou je nutnost mít příjem, ze kterého budete schopni splatit půjčku. Ten však není nutné konkrétně dokládat. Co dále není nutné, to je nahlížení do registrů, a to jak do těch bankovních, nebo nebankovních. Nic z toho si CreditOn zkrátka od svých klientů nežádá. Stejně jako není nutný ručitel, nebo snad ručení nemovitostí.

Jak je to s úroky a poplatky?

Samotná půjčka CreditOn neúčtuje přímo úroky, nýbrž počítá pouze poplatky spojené s poskytnutím půjčky. Ty se připočítají k půjčené částce a celou tuto sumu je nutné do zvoleného termínu vrátit. Výše poplatku se odvíjí od konkrétní částky, přičemž tím nejmenším může být 51 korun a naopak tím největším poplatkem, je i suma 7 752 Kč, která se týká nejvyššího úvěru na tu nejdelší lhůtu splatnosti. Stejné poplatky jsou následně účtovány také při již zmíněném prodloužení a je třeba je uhradit předem.

Žádost online i formou SMS

Samotná žádost o půjčku CreditOn může proběhnout dvěma způsoby, a to buď prostřednictvím online formuláře, nebo prostřednictvím mobilního telefonu. Nutno ale dodat, že aby mohla být žádost o půjčku tímto způsobem přijata, je třeba vyplnit nejprve klasickou registraci.  Vše samozřejmě trvá i poměrně krátkou dobu, a tak samotná žádost je po přijetí zpracována do 15 minut, o čemž budete konstatováni buď telefonicky, nebo také formou SMS zprávy.

Vyplnit žádost o půjčku
Jak získat půjčku
  1. Vyplňte online žádost
  2. Počkejte na vyhodnocení
  3. Peníze budou převedeny na váš účet
TOPlist TOPlist Pocitadlo.sk NAVRCHOLU.cz