ClickCredit půjčka

Při hledání vhodného poskytovatele půjček mají klienti či potencionální zájemci rozdílné požadavky a zároveň se nacházejí v odlišné situaci. Někdo na své peníze příliš nespěchá a stačí mu do několika pracovních dnů a ti další jí potřebují okamžitě. Pak zde máme klienty se špatnou platební historií bez jakékoliv možnosti ručení či potvrzení výše pravidelného měsíčního platu. Klientky na mateřské dovolené, bez zaměstnání nebo ty, kteří pracují na živnost nebo dokonce na černo. Všechny tyto klienty však spojuje jedna záležitost, nemohou navštívit tradiční bankovní instituci nebo nechtějí, jelikož než v těchto místech projdete celým byrokratickým procesem, uplyne hodně dlouhá doba. Clickcredit půjčka zastřešuje všechny tyto výše uvedené žadatele a poskytuje naprosto férovou půjčku, kterou můžete mít už za několik málo minut vyřešenou.

5
Inforamce o půjčce
Možnost půjčit
1 000 Kč - 5 000 Kč
Doba splácení
30 dní - 60 dní
Typ půjčky
nebankovní
Způsob vyplacení
na účet, terminál Sazka
Splácení
jednorázově po 30 dnech
Lze kompletně vyřídit online
ano
Specifika
První půjčka zdarma
ano
Půjčka bez ručitele
ano
Půjčka bez kontroly registrů
ne
Půjčka se záznamem v rejstříku trestů
ne
Půjčka bez doložení příjmů
ano
Půjčka pro nezaměstnané
ne
Půjčka s exekucí
ne
Požadavky na získání
Věk min. 18 let
Občanský průkaz a 2. průkaz totožnosti
Bankovní účet
Chci tuto půjčku

Jak probíhá sjednání půjčky

Ze všeho nejdříve si musíte ujasnit, kolik chcete půjčit. Díky moderní internetové aplikaci je vše intuitivní a přehledné. K vyplnění krátkého online formuláře budete potřebovat pouze číslo vašeho občanského průkazu a číslo bankovního účtu. Veškerá komunikace s poskytovatelem půjčky probíhá výhradně online bez jakéhokoliv zbytečného papírování.

Jakmile odešlete vyplněný formulář ke schválení, okamžitě vám bude vygenerována rámcová smlouva. Následně vám na telefon přijde SMS s kódem, který stačí vložit do příslušného pole jako potvrzení, že s rámcovou smlouvou souhlasíte.

Kam si mohu nechat peníze poslat

Schválený úvěr si můžete nechat zaslat hned dvěma způsoby a to tradičním bezhotovostním převodem na váš bankovní účet nebo na SAZKA terminálech. To však neplatí pro terminály umístěné v obchodní síti TESCO a na pobočkách České pošty.

V případě, že vlastníte bankovní účet u bankovních institucí Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Raiffeisen, UniCredit, Era nebo u GE Money Bank, získáte své peníze od potvrzení rámcové smlouvy nejpozději do hodiny. Pokud máte bankovní účet  jiných společností, je zde garance dvou dnů. Jedná se o rychlou půjčku od 1 000 Kč až do 4 999 Kč.

Hlavní výhody půjčky od Clickcredit

Mezi hlavní přednosti půjčky Clickcredit patří její dominantní postavení v oblasti mikropůjček v rámci celé České republiky. Jedná se o jednu z nejrychlejších mikropůjček na cokoliv vůbec. Nikdo se vás na nic neptá. Použití peněz je zcela ve vaší režii. Celé vyřízení a schvalovací proces je bez použití jediného osobního podpisu nebo papíru. Vše probíhá tou nejmodernější dostupnou formou v online podobě.

Celý schvalovací proces nezabere více jak 60 vteřin, peníze tak můžete mít do 60 minut od požádání. Tedy za předpokladu, že využíváte bankovní účet u jedné z výše jmenovaných společností. Využívání těchto služeb je naprosto bezpečné a v dnešní době i přirozené.

Vyplnit žádost o půjčku
Jak získat půjčku
  1. Vyplňte online žádost
  2. Počkejte na vyhodnocení
  3. Peníze budou převedeny na váš účet
TOPlist TOPlist Pocitadlo.sk NAVRCHOLU.cz