Berpujcku.cz půjčka

Úvěrový produkt s názvem Berpujcku.cz bychom mohli zařadit do segmentu mikropůjček,a to pro nižší částky, které svým klientům nabídne. Tyto částky začínají na sumě 2 000 Kč a pokračují až k hodnotě 10 000 korun českých, která je stanovena jako úplně maximum. Bez ohledu na zvolenou částku je následně možné zvolit si termín splatnosti. Na rozdíl od svých konkurentů zde Berpujcku.cz nedává příliš na výběr, jelikož nabídne dvě možnosti, a to buď lhůtu 20 dnů, nebo 30 dnů. Poté už následuje jenom to hlavní, a to žádost. Z té vyplývá, že je možné ji realizovat výhradně online.

4
Inforamce o půjčce
Možnost půjčit
2 000 Kč - 10 000 Kč
Doba splácení
20 dní - 30 dní
Typ půjčky
nebankovní
Způsob vyplacení
na účet do 10 minut
Splácení
volitelné
Předčasné splacení zdarma
ano
Bez poplatku
ne
Kompletní vyřízení online
ano
Specifika
První půjčka zdarma
ne
Půjčka bez ručitele
ano
Půjčka bez kontroly registrů
ne
Půjčka se záznamem v rejstříku trestů
ano
Půjčka bez doložení příjmů
ano
Půjčka pro nezaměstnané
ano
Půjčka s exekucí
ne
Požadavky na získání
Věk 21 až 66 let
Občanský průkaz
Telefon
Bankovní účet
Chci tuto půjčku

Jaké jsou podmínky získání?

Ačkoliv daný úvěr spadá do segmentu mikropůjček, jsou podmínky získání poměrně složité. V první řadě je třeba splnit věkovou hranici, která je v rozmezí 21 – 66 let. Dále musíme bydlet na území České republiky, mít tuzemský občanský průkaz a vlastnit také mobilní telefon, nebo pevnou linku. Další podmínkou, kterou poskytovatel Berpujcku.cz má, je také to, že během žádosti nesmíme být v exekučním ani insolvenčním řízení. Co však není problémem, to jsou registry – pokud v nich figurujeme.

Bez smlouvy půjčku nezískáme

Pokud si o peníze požádáte, je také nutné počítat s tím, že se neobejdete bez podpisu smlouvy. Ta je na vaši adresu zaslána den po schválení úvěru, a to kurýrní společností. Té se prokážete platným dokladem a smlouvu ihned podepíšete. Následně může dojít k tomu, že je celý proces u konce a peníze jsou zaslány na váš účet. Kromě smlouvy není žádná jiná administrativa třeba a tak není nutností ani ručitel, ani ručení nemovitostí, nebo jiným majetkem. Stejně tak není nutné dokládat ani informace o vašem příjmu, protože ten v podmínkách rozhodně nefiguruje.

Splatit půjčku je možné různými způsoby

Jelikož nám Berpujcku.cz nabídne peníze na určité časové období, je třeba je vrátit jednorázově. Zde určitě oceníme výhodu, že to není možné jenom klasickým převodem na účet, protože jsou k dispozici také různé možnosti online plateb, a to třeba prostřednictvím rychlého převodu, nebo vaší platební karty. Pokud ale ani přesto nejste schopni peníze vrátit, je možné si danou lhůtu prodloužit. Zde je třeba počítat s poplatky, které jsou stejné, jako ve chvíli, kdy si peníze berete. V případě prodloužení vás stojí každých 10 dní od 400 do 900 korun a stejné sumy vás čekají i ve chvíli, kdy si peníze berete. Vzhledem ke lhůtě se tak pohybují od 800 do 2 700 Kč. Připsány jsou samozřejmě k vašemu úvěru a platí se ke dni splatnosti, jako jednorázová částka.

Vyplnit žádost o půjčku
Jak získat půjčku
  1. Vyplňte online žádost
  2. Počkejte na vyhodnocení
  3. Peníze budou převedeny na váš účet
TOPlist TOPlist Pocitadlo.sk NAVRCHOLU.cz