BB půjčka

Na trhu s nebankovními půjčkami se nachází nepřeberné množství poskytovatelů, kteří se snaží upoutat pozornost cílového zákazníka. Ti méně férovější lákají na reklamní slogany a výhodné nabídky ukryté za nemalými poplatky za sjednání. BB půjčka je v tomto úplně jiná. Již při samotném žádání o finanční prostředky přesně víte, o kolik zápůjčku přeplatíte a kdy je její termín splatnosti. Žádné skryté poplatky ani další neseriózní praktiky. Moderní doba nás neustále tlačí až k samotné hranici ekonomické únosnosti.

4
Inforamce o půjčce
Možnost půjčit
1 000 Kč - 45 000 Kč
Doba splácení
7 dní - 1 rok
Typ půjčky
nebankovní
Způsob vyplacení
na účet do 3 dnů
Splácení
volitelné
Specifika
První půjčka zdarma
ne
Půjčka bez ručitele
ano
Půjčka bez kontroly registrů
ne
Půjčka se záznamem v rejstříku trestů
ano
Půjčka bez doložení příjmů
ne
Půjčka pro nezaměstnané
ne
Půjčka s exekucí
ne
Požadavky na získání
Věk min. 21 let
Občanský průkaz a 2. průkaz totožnosti
Doložený pravidelný finanční příjem
Bankovní účet
Nemít žádné dluhy u jiných společností
Chci tuto půjčku

Není se čemu divit, že je občas zapotřebí využít nabídky služeb nebankovních společností. BB půjčka je poskytována až do výše 45 000 tedy až po ověření vaší platební Bonity. Jako nový zákazník získáte půjčku od 2 00 Kč až do 5 000 Kč. Teprve až po osvědčení a včasném splacení vám bude tento limit navýšen a potvrzen emailovou poštou. Tímto způsobem se vám postupně otevře cesta až k 45 000 tisícům.

Jak o BB půjčku zažádat

Společnost BB Finance má otevřeno pouze v tradiční pracovní dny od 8 do 16 hod. V případě, že se rozhodnete o nebankovní půjčku od této společnosti, je nutné si vytvořit účet za pomocí online registrace. Společnost nepřijímá žádosti o půjčku přes telefon ani SMS. Vše probíhá prostřednictvím internetového připojení a online formuláře. Jedná se o velice jednoduchý dotazník, kde vyplníte základní údaje o své osobě, číslo telefonního kontaktu, e-mail. Zkontrolujte si správnost napsaných údajů. Na uveřejněný telefon a e-mail vám přijdou doplňující informace o probíhajícím schvalovacím procesu.

Bezpečnost na prvním místě

Z důvodu navýšené bezpečnosti se do žádného online formuláře ani žádosti nevypisuje číslo bankovního účtu. Na vámi udané telefonní spojení bude zaslána schvalovací odpověď. V případě kladného vyřízení získáte bankovní spojení, kam zašlete ověřovací poplatek ve výši jedné koruny a tím společnost BB Finance získá naprosto bezpečnou cestou vaše bankovní spojení, na které vám bude úvěr zaslán.

Kdo může o BB půjčku zažádat?

BB Půjčka je na dnešní nároky ostatních nebankovních poskytovatelů celkem benevolentní. Ještě před tím, než to u BB Finance vyzkoušíte si ověřte, jestli máte bankovní účet na své jméno. V této oblasti nestačí dispoziční právo, účet musí být opravdu váš. Půjčka je k dispozici všem občanům České republiky od 21 let. Zároveň nesmíte mít žádné dluhy u jiných finančních společností a být schopni prokázat svůj stálý příjem. BB půjčka není určená pro osoby v insolvenčním řízení.

Pokud je vám kontrola spojená s ověřením vašeho zaměstnání nepříjemná, můžete společnosti zaslat ofocené dvě poslední výplatní pásky nebo potvrzení účtu, na který vám výplata od vašeho zaměstnavatele chodí.

Vyplnit žádost o půjčku
Jak získat půjčku
  1. Vyplňte online žádost
  2. Počkejte na vyhodnocení
  3. Peníze budou převedeny na váš účet
TOPlist TOPlist Pocitadlo.sk NAVRCHOLU.cz