Air Bank půjčka

Jedna z nejmenších a také nejmladších bank na našem trhu, která se kromě klasických bankovních produktů zaměřuje také na půjčky. A ty nabízí v částkách, které začínají na sumě 5 000 korun českých a končí na hodnotě 600 000 Kč. Samozřejmostí je možnost kombinovat danou sumu s počtem měsíčních splátek. Tou nejkratší dobou, na kterou si lze půjčit, je období 6 měsíců. Naopak tou nejdelší je 96 měsíců, což je konkrétně celých 8 let, kdy lze půjčku splácet.

5
Inforamce o půjčce
Možnost půjčit
5 000 Kč - 600 000 Kč
Doba splácení
0.5 roku - 8 let
Typ půjčky
bankovní
Způsob vyplacení
na účet do 15 minut
Splácení
volitelné
Specifika
První půjčka zdarma
ne
Půjčka bez ručitele
ano
Půjčka bez kontroly registrů
ne
Půjčka se záznamem v rejstříku trestů
ano
Půjčka bez doložení příjmů
ne
Půjčka pro nezaměstnané
ne
Půjčka s exekucí
ne
Požadavky na získání
Věk min. 18 let
Občanský průkaz
Doložený pravidelný finanční příjem
Bankovní účet
Chci tuto půjčku

Nejvýhodnější úrok na trhu

Pokud aktuálně Air Bank na něco láká, a to ve svých kampaních, potom je to určitě úroková sazba, která je spojena s hodnotou 9,9 %. Výhodou určitě je, že tato sazba je skutečně pravdivá a potvrzuje to nejenom kalkulačka na webu, ale také pravidelné nezávislé testy půjček. Díky nim si tak Air Bank dlouhodobě stojí nejlépe v rámci celého bankovního segmentu, a to právě z důvodu, že nabídne úrokovou sazbu pod deset procent.

Té je dosaženo mimo jiné také tím, že v rámci pravidelného splácení dochází k tomu, že banka odpustí i poměrně velké množství splátek. Maximum odpuštěných splátek může být až 20, a to v závislosti na částce, ale i počtu právě měsíčních splátek, které si sami zvolíte.

Jaké jsou podmínky získání?

To nejdůležitější, co se k nabídce této banky vtahuje, to jsou podmínky získání. V tomto ohledu je třeba připravit si nejenom platný doklad totožnosti, ale také IČ zaměstnavatele, stejně jako případné daňové přiznání, pokud podnikáte. Pokud jste naopak zaměstnaní, je třeba doložit informace o vašem příjmu. Následně dojde ke schvalovacímu procesu, během kterého je zjištěno i to, zda budete schopni půjčku splácet.

Následným krokem už je jenom podpis smlouvy, po kterém dodáte potřebné dokumenty – související třeba s vaším příjmem. Následně je vše zkontrolováno a poté jsou peníze zaslány na váš bankovní účet. Co je výhodou daných podmínek, to je fakt, že není třeba ručitel, stejně jako není nutné ručit za půjčku například nemovitostí.

Jaké jsou sazby a poplatky?

Zde je odpověď poměrně jednoduchá, jelikož neplatíte žádné. Bezplatné je nejenom poskytnutí, ale i vedené půjčky, stejně jako neplatíte v případě mimořádných splátek. Od poplatků je osvobozeno také případné předčasné splacení. K půjčce je také k dispozici i vlastní bankovní účet, jehož vedení je také zdarma, pokud z něho budete svou půjčku přímo splácet.

Pokud jsou nějaké poplatky, mohou to být pouze takové, které jsou spojeny s možností se pojistit, a to v rámci schopnosti splácet danou půjčku.

Vyplnit žádost o půjčku
Jak získat půjčku
  1. Vyplňte online žádost
  2. Počkejte na vyhodnocení
  3. Peníze budou převedeny na váš účet
TOPlist TOPlist Pocitadlo.sk NAVRCHOLU.cz